Рахівські горе-міліціонери хотіли обікрасти суддю

Опубліковано:

 Прокуратурою Закарпатської області завершено досудове розслідування та передано обвинувальний акт до суду відносно вже колишнього працівника карного розшуку Рахівщини та його спільника- також вже екс-правоохоронця, які намагалися обікрасти квартиру судді.
Ситуація сталася наприкінці березня в Рахові. Вночі до райвідділу міліції зателефонував місцевий мешканець і повідомив, що затримав злодія, котрий проник до його квартири. Можна лише уявити здивування оперативників, що прибули на місце події, коли вони впізнали в затриманому… свого колегу — співробітника відділу карного розшуку.

Як з`ясувалось під час досудового розслідування, правоохоронець, спланувавши цей злочинзаздалегідь, проник у квартиру й спробував винести сейф із грошима. Господар квартири, почувши шум, зайшов у кімнату з мисливською рушницею, після чого “нічний гість” спробував втекти, але невдало.

Господар квартири, зробивши два попереджувальні постріли з рушниці, затримав зловмисника і покликав товариша з яким вони вже разом утримували “перевертня в пагонах” до приїзду міліції.

Згодом з'ясувалося, що працівник карного розшуку Рахівського райвідділу міліції пішов “на діло” не сам: на вулиці в машині на нього чекав ще один спільник- також правоохоронець.

Горе-міліціонери намагалися обікрасти квартиру, в якій проживає працівник Рахівського районного суду. Обох вже звільнено з роботи. Проведено ретельне службове розстеження, за результатами якого ряд керівників притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Наразі, вже екс-правоохоронців звинувачують у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст. 15 та ч.3 ст.185 КК України – незакінчений замах на вчинення таємного викрадення чужого майна (крадіжки), вчиненого за попередньою змовою групою осіб та поєднаного з проникненням у житло.

Кримінальним кодексом України за таке кримінальне правопорушення передбачено до 6 років позбавлення волі.

Довідка:

ч.3 ст. 185 КК України – Крадіжка
Таємне викрадення чужого майна (крадіжка) вчинена за попередньою змовою групою осіб та поєднана з проникненням у житло, -карається позбавленням волі на строк від трьох до шести
років.
 

Прес-служба прокуратури Закарпатської області


Про Захід