Нейрохірурги із цілої України та з-за кордону зібралися в Ужгороді (ВІДЕО)

Опубліковано:

 Науково-практична конференція українських нейрохірургів “Актуальні питання надання спеціалізованої допомоги хворим із гострою травмою і захворюваннями периферичної нервової системи” відбувається у конференц-залі ректорату УжНУ. Участь у ній узяли близько 100 нейрохірургів із цілої країни та закордонні гості з Німеччини, Канади, Хорватії, Росії, Азербайджану, – пише Медіацентр УжНУ.

Ректор УжНУ, президент Української асоціації нейрохірургів Володимир Смоланка у вітальному слові зазначив: “Ми щиро раді бачити всіх, хто в такий складний час усе ж узяв участь у нашому з'їзді. Конференція насичена розглядом багатьох актуальних питань. А тому щиро сподіваємося, що захід сприятиме не тільки інформаційному обміну, а й стане приводом для обміну думками і плідної співпраці!”.

 

Директор ДУ “Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України, головний позаштатний нейрохірург МОЗ та НАМН України Євгеній Падченко:

“Щоразу, як мені доводиться спілкуватися з нашими ужгородськими колегами, підкреслюю їхній високий професіоналізм. Приємно бачити, як молоді науковці-практики, стоячи за трибуною, добре володіють матеріалом і розбираються в темі. Маєте прикметну особливість: ви дуже легко відкриті до будь-яких інновацій, а це свідчить про ваш високий рівень”.

Конференція триватиме з 24 до 26 вересня. Першого дня її учасники розглядали такі питання: “Травматичне ушкодження периферичних нервів”, “Хірургічне лікування захворювань периферичних нервів”, “Нейромодуляція та відновне лікування периферичних нервів”, “Різні питання діагностики та хірургії ушкоджень периферичних нервів”. До програми також включені лекції відомих професорів, які зможуть відвідати й студенти медичних напрямків.

 


Про Захід