Чи підпишуть кандидати в нардепи «Дорожню карту реформ»?

Опубліковано:

 У п'ятницю, 26 вересня, о 13.00, в Ужгородському прес-клубі за ініціативи “Реанімаційного Пакету Реформ” та Громадського Руху ЧЕСНО відбудеться круглий стіл на тему “Дорожня карта реформ для майбутнього парламенту”, де буде представлено покрокові плани впровадження реформ у найважливіших галузях.

У заході візьмуть участь експерти “Реанімаційного Пакету Реформ”, Руху ЧЕСНО, представники політичних партій та кандидати в народні депутати за мажоритарними округами Закарпаття.
За круглим столом зберуться:
– Олег Рибачук, один з ініціаторів Руху ЧЕСНО (м. Київ);
– Вадим Міський, співкоординатор ініціативи “Реанімаційний Пакет Реформ” (м. Київ);
– Микола Виговський, менеджер групи РПР з реформи публічної адміністрації (м. Київ);
– Олександр Ябчанка, менеджер групи РПР з питань медичної реформи (м. Київ);
– запрошені кандидати у народні депутати по округах Закарпаття.

Також на прес-конференції будуть присутні представники руху ЧЕСНО, які презентують вимоги громадськості до кандидатів у депутати Верховної Ради України. На прес-конференції кандидатам в народні депутати буде запропоновано підписати “Дорожню карту реформ”, як зобов'язання перед виборцями.

Ужгород стане одним з перших міст, де експерти ініціативи “Реанімаційний Пакет Реформ” представлять опис, завдання та конкретні заходи в сфері зміни державного законодавства, які повинні бути ухвалені протягом двох перших сесій майбутнього парламенту, а також обговорять шляхи забезпечення їхнього ефективного застосування. Метою національного туру є діалог з висуванцями у мажоритарних округах, з метою заручитися їх підтримкою для ухвалення реформ у новому парламенті, а також зобов'язаннями дотримуватись принципів доброчесності.


Про Захід