Ужгородська податкова зібрала понад 1,3 млн гривень військового збору

Опубліковано:

Завдяки злагодженій співпраці працівників Міндоходів та бізнесу Ужгородщини, Перечинщини та Великоберезнянщини до скарбниці перераховано понад 1 млн. 319 тис. гривень військового збору, – повідомляє Ужгородська ОДПІ.

Зокрема, у серпні та вересні поточного року платниками Перечинського району на потреби армії спрямовано більше 253 тис. гривень та представниками бізнес спільноти Великоберезнянського району – близько 141 тисячі гривень. Суб'єкти господарювання Ужгородщини протягом цього періоду перерахували до казни понад 925 тисяч гривень військового збору.

Фахівці Ужгородської ОДПІ зазначають, що збір необхідно утримувати з доходів фізичних осіб у формі заробітної плати й інших доходів, які входять до фонду оплати праці найманих працівників, а також з поточних або компенсаційних виплат, які нараховуються у зв'язку з трудовими відносинами або за цивільно-правовими договорами. Збір утримується у розмірі 1,5% без вирахування єдиного соціального внеску, податкової соціальної пільги та податку на доходи фізичних осіб.

Платниками такого збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи з джерела їх походження в Україні, податкові агенти.


Про Захід