УжНУ у ТОП-100 кращих вишів світу за версією TopCoder

Опубліковано:

 Американський сайт TopCoder – найбільш відомий майданчик, де влаштовують змагання студентів-програмістів усього світу. Він підтримується та фінансується провідними фірмами, пов'язаними з розробкою програмного забезпечення.

На цьому веб-ресурсі відображаються індивідуальні рейтинги програмістів, рейтинги університетів та країн, які вони здобувають після різноманітних змагань.

Виш потрапляє у престижну таблицю, якщо в ньому нараховується щонайменше 10 рейтингових студентів. Ми теж маємо таких – гордість нашого університету:

1) Роман Рубаненко, факультет інформаційних технологій, 1 курс;
2) Роман Мельник, математичний факультет, 4 курс;
3) Сергій Оришич, факультет інформаційних технологій, 2 курс;
4) Андрій Дудка, факультет інформаційних технологій, 3 курс;
5) Єгор Бобик, факультет інформаційних технологій, 2 курс;
6) Іван Бойков, факультет інформаційних технологій, 2 курс;
7) Владислав Єрмаков, факультет інформаційних технологій, 1 курс;
8) Денис Стратонов, факультет інформаційних технологій, 1 курс;
9) Тарас Новохацький, факультет інформаційних технологій, 1 курс;
10) Аноталій Потапчук, факультет інформаційних технологій, 1 курс.

Саме вони забезпечили нашому вишу 54 місце у світовому рейтингу TopCoder-а з алгоритмічного програмування. Команда УжНУ виявилася сильнішою за команди Нью-Йоркського університету (63 місце), університету Осаки (64 місце) та команду НТТУ “Київський політехнічний університет” (67 місце). Із вказаними результатами можна ознайомитися на сайті.

Наш програмістський гурт завдячує керівництву вишу за постійну підтримку олімпіадного руху з програмування, а також своєму тренеру – в. о. завкафедри ІУСТ факультету інформаційних технологій, доценту Олександру Міці за наполегливу працю з підготовки програмістів-олімпіадників, – пише Медіацентр УжНУ.


Про Захід