Вісім родин загиблих закарпатських військових отримають по 100 тисяч гривень

Опубліковано:

 В ході засідання постійної комісії облради з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення прийнято рішення про надання матеріальної допомоги ще 8 сім'ям загиблих військовослужбовців із Закарпаття, які брали участь в зоні АТО. Йдеться про суму в 100 тисяч гривень кожній родині. Кошти виділятимуться з обласної програми “Турбота”. Загалом таку допомогу в області отримали вже 13 родин загиблих військових, – пише прес-служба Закарпатської облради.

Військовий комісар обласного військового комісаріату Іван Васильцюн також інформував депутатів обласної ради про те, як надається медична допомога пораненим військовим, які наразі перебувають на лікуванні в шпиталі Мукачева. Загалом на лікуванні 75 поранених військових. Вирішується питання придбання додатково медичного обладнання – лапороскопічної стійки та томографу. Є питання із забезпеченням закладу постільною білизною.

Також депутати розглядали питання про виділення земельних ділянок учасникам АТО. Минулого тижня голова Закарпатської обласної ради Іван Балога звернувся до керівників органів місцевого самоврядування Закарпатської області з проханням ініціювати на сесіях рішення про виділення земельних ділянок учасникам бойових дій та сім'ям загиблих учасників антитерористичної компанії.

Наразі 174 військових подали заяву на отримання ділянок. 74 – вже отримали. Для родин, чиї рідні загинули на сході країни документація на земельні наділи виготовляється безкоштовно.


Про Захід