Губернатор Закарпаття не втручатиметься у вибори та першою відвідає Воловеччину

Опубліковано:

Сьогодні, 24 вересня, новопризначений голова ОДА Василь Губаль, зустрівся з активом області: громадські активісти, представники “Правого сектору” на Закарпатті, журналісти, активісти євро майданів у районах області та громадські активісти провели робочу зустріч губернатором.
На початку зустрічі Василь Губаль коротко виклав основні пункти, за якими він буде працювати. Зокрема пообіцяв не використовувати адмінресурс у позачергових виборах до парламенту, та й загалом слідкувати з допомогою громадськості за прозорим і чесним перебігом виборів. Так Василь Губаль відзначив, що буде створена робоча група з протидії підкупу на виборах до Верховної Ради.
Також голова ОДА зауважив, що найближчим часом зустрічатиметься з керівниками правоохоронних структур, де, зокрема, підніме і питання виборів.
На питання активістів про забезпечення, зокрема житлом від держави, родин військових, що загинули в зоні АТО, Василь Губаль повідомив, що в нього це актуальне питання також стоїть на порядку денному. Крім того, зауважив, що ініціюватиме створення комітету солдатських матерів області для постійного зв'язку та швидкого реагування на питання, що виникатимуть в майбутньому.
Щодо кадрових призначень та звільнень, то тут позиція голови ОДА така: “якщо людина професіонал − викидати її на вулицю не правильно.” Мовляв, фахівець зможе себе так чи інакше реалізувати у певних напрямках роботи. Крім того, на думку Василя Губаля, професіонал має не гратися в політику, а працювати. Також він відзначив, що ніякого тиску на керівників управлінь (В. Лукечу, Р.Шніцер та М.Кляп) не було і вони дійшли згоди, що не потрібно втягуватися в конфлікт.
До речі, головам РДА Василь Губаль запропонував написати заяви на звільнення, однак з кожним ще буде мати окрему розмову про його подальшу долю. Голова ОДА нагадав присутнім, що за період перших ста днів президентства Віктора Ющенка призначені ним керівники одразу почали гратися у вибори, і всі знають, що з цього вийшло в результаті.
На прохання активіста Рахівського Євромайдану першим відвідати саме цей район, Василь Губаль пояснив, що вже пообіцяв відвідати першим Воловецький район, в якому пропрацював багато років, але наступною на черзі буде Рахівщина.
Загалом на зустріч прийшла дуже велика кількість людей, і увесь спектр питань до губернатора охоплював як глобальні проблеми, що стосуються роботи області, так і локальних, наприклад, прохання допомогти активісту євромайдану, проти якого відкрили кілька кримінальних справ.
Однак деякі пропозиції із залу важко було назвати конструктивними. Так один з присутніх запропонував губернатору створити списки тих, хто стояв на Майдані.

Про Захід

 

 

 


Про Захід