Закарпатських студентів просять перевірити дані про свої квитки

Опубліковано:

 Міністерство освіти і науки України закликає студентів та учнів перевірити відомості щодо наявності даних студентських (учнівських) квитків в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО) на сайті ДП “Інфоресурс”.

З цією метою відкрито сервіс “Перевірка студентського/учнівського квитка за даними ЄДЕБО”, з допомогою якого кожен студент вищого навчального закладу та учень професійно-технічного навчального закладу має можливість перевірити дані про наявність свого студентського (учнівського) квитка в ЄДЕБО.

Якщо таких даних не знайдено, МОН радить студенту або учню звернутися до адміністрації навчального закладу, в якому він навчається.

Зверніть увагу: з 1 жовтня 2014 року пільговий проїзд у поїздах міжміського сполучення студентам денної форми навчання вищих навчальних закладів I–IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів, незалежно від форм власності, буде оформлятися, якщо статус студента (учня) підтверджений даними, що містяться в ЄДЕБО.

Студенти (учні), дані студентських (учнівських) квитків котрих не буде відбито (та/або будуть некоректні) в ЄДЕБО, не матимуть можливості скористатися правом на пільговий проїзд у залізничному транспорті.

Також нагадуємо, що з 1 жовтня 2014 року набувають чинності зміни до Порядку надання пільгового проїзду студентам вищих навчальних закладів I–IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів у міському й приміському пасажирському транспорті та міжміському автомобільному і залізничному транспорті територією України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.1999 № 541 (зі змінами).

Медіацентр УжНУ
 


Про Захід