У Мукачеві чоловік змушував жебракувати 5-річну дитину-інваліда (Фото)

Опубліковано:

У Мукачеві за фактом використання малолітньої дитини – інваліда для заняття жебрацтвом відкрито кримінальне провадження.  

За фактом використання мешканцем Мукачівського району 5-річної дитини-інваліда для заняття жебрацтвом, СВ Мукачівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області внесено відомості до ЄРДР та розпочате досудове розслідування за ч. 2 ст.150-1 КК України. Сьогодні, 4 серпня, чоловіка з нерухомою дитиною на руках побачили перехожі мешканці міста Мукачева, які й викликали правоохоронців. Як попередньо встановлено, чоловік є не рідним батьком дитини, а співмешкає з її матір'ю. Нещодавно звільнився з місць позбавлення волі, а дитину-інваліда, яка має вроджені розумові вади та вади серця, використовує як засіб отримання прибутку. Наразі, хлопчик, після огляду лікарем в обласній дитячій лікарні була залишена на стаціонарне лікування.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснюватиме слідчим відділом Мукачівського ВП ГУНП в Закарпатській області зп процесуального керівництва Мукачівської місцевої прокуратури .

Прес-служба прокуратури Закарпатської області. 

Про Захід