Обласні депутати переймаються людськими бідами

Опубліковано:

Серед депутатських запитів, озвучених у ході роботи першого пленарного засідання четвертої сесії Закарпатської облради, було чимало таких, що пов'язані з допомогою людям, медичним установам тощо. Приміром, Іван Курах клопотав про виділення коштів на відшкодування вартості виробів медичного призначення для жительки обласного центру Р. М. у сумі 14 тис.500 грн.

Антон Ліврінц також звернувся з аналогічним проханням щодо виділення коштів для інваліда ІІІ групи з Ужгорода М. Г. у рамках Програми "Турбота" щодо посилення соціального захисту громадян на 2016-2018 роки для закупівлі протезу та проведення відповідної операції. В іншому запиті цей депутат просив виділити кошти із обласного бюджету Великодобронському паліативному відділенню Ужгородської райлікарні для проведення робіт із благоустрою території у сумі 178 тис. грн., а також для закупівлі матеріально-технічного оснащення для паліативного відділення у сумі 348 тис грн. 

Василь Якубець вніс у сесійний зал усний депутатський запит щодо розміщення пункту швидкої медичної допомоги на базі Копашнівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Хустського району. 

Ці запити скеровано у відповідні обласні інстанції для вирішення, – інформує прес-служба облради.

Про Захід