Пенсійний фонд пояснює новації в оформленні іноземних пенсій (Фото)

Опубліковано:

На засіданні колегії Ужгородської райдержадміністрації знайомлять із новаціями у пенсійній системі та актуальних питань у оформленні іноземних пенсій

2 серпня 2016 року відбулося засідання колегії Ужгородської райдержадміністрації із головами сільських, селищних рад, в якій взяли участь фахівці Пенсійного фонду України в Закарпатській області Олексій Большаков – начальник відділу іноземних пенсій та Вікторія Поляковська – начальник управління пенсійного забезпечення.
У своєму виступі Олексій Большаков зосередив увагу присутніх на загальних питаннях призначення іноземних пенсій, підтвердження страхового стажу набутого за кордоном та висвітлив роботу відділу в цілому.
Вікторія Поляковська роз'яснила про роботу веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, умови реєстрації та запропонувала скористатись його послугами. Адже, запровадження нової системи обслуговування громадян і оброблення документації на базі централізованих інформаційних технологій сприятиме покращенню якості обслуговування громадян, розвитку системи дистанційного обслуговування громадян, тобто надання послуг громадянам незалежно від місця їх проживання. Значно спрощується і процедура подання документів, скорочується час їх прийому.
В ході зустрічі відбулося обговорення інших питань, були роздані буклети пенсійної тематики та методичні матеріали щодо пенсійного забезпечення відповідно до міжнародних угод, інформує Головне управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

Про Захід