Співпраця митників та волонтерів дає позитивний результат

Опубліковано:

З часу запровадження змін до ст. 6 Закону України "Про гуманітарну допомогу" (вересень 2015р) працівники Львівської митниці ДФС оформили 33 автомобілі, які ввезли волонтери для потреб АТО, що становить майже 34% від усіх таких  авто оформлених в Україні.  Ці автомобілі визнано гуманітарною допомогою, оформлені безкоштовно і не потребують додаткових заходів контролю з боку  митниці.

Досягти цього вдалось завдяки тісній співпраці львівських митників волонтерів та керівництва  Львівської ОДА. Завдяки їм напрацьовано механізм оформлення таких транспортних засобів з урахуванням  чинних норм законодавства.

На сьогодні є актуальним питанням оформлення  транспортних засобів, які були ввезені для потреб АТО до набрання чинності змін до цього закону. Тож представники митниці та волонтери активно працюють над змінами до деяких законодавчих актів України, які, допоможуть громадянам завершити митне оформлення таких автомобілів, зокрема  і тих, що знищенні в зоні антитерористичної операції під час виконання бойових завдань.

Про Захід