Закарпаття: Народний Фронт забув вказати ім’я замовника своєї газети

Опубліковано:

Чотири шпальти друкованого видання займають агітаційні матеріали про однойменну політичну силу, – повідомляє ОПОРА.
 Втім вихідних даних не вказано друковані матеріали не містять, що є відхиленням від вимог частини 7 статті 69 Закону України “Про вибори народних депутатів України”, котра вказує: “Друковані матеріали передвиборної агітації повинні містити відомості про замовника цих матеріалів, установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання, що належить партії, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск”.

У коментарі ОПОРІ керівник Закарпатського виборчого штабу “Народний фронт” Валерій Лунченко повідомив, що друковані матеріали надійшли в область централізовано з Києва. У штабі візьмуть до уваги повідомлення спостерігачів про порушення і вивчать детально це питання.

Як уже повідомляла ОПОРА, спостерігачами в Ужгороді на президентських виборах 2014 року неповні вихідні дані були зафіксовані у квітні на листівках Анатолія Гриценка, тоді інформацію дописували на примірниках газет вручну.

 

За коментарями звертайтеся:
Феськов Володимир
координатор ОПОРИ у Закарпатській області
+38 066 317 36 13

Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об'єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.
Починаючи з вересня 2014 року, Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Мережа залучить до моніторингової кампанії 213 довготермінових спостерігачів, які працюватимуть у всіх регіонах України від офіційного старту виборчої кампанії до оголошення остаточних результатів виборів. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.


Про Захід