Ужгородська студентка стала жертвою інтернет-шахраїв, спокусившись на низькі ціни

Опубліковано:

Кожного дня шахраї видумовують нові способи “обвести” довірливу жертву. Особливо легко вони роблять це через Інтернет. Варіантів афер – купа. Ось один із них, який стався з молодою ужгородкою.

Кілька місяців тому Олександра замовила речі в Інтернет-магазині. Їх тепер повно в соціальних мережах “ВК” та “Однокласниках”. Домовленість така: замовляєш, платиш – отримуєш речі. “Я вибрала собі 2 годинники, 2 сорочки і cукню. Одяг та аксесуари дешеві і неякісні, але виглядають гарно. Багато знайомих теж купували через Інтернет, тому захотіла і я. Сума, яку я відправила – близько 700 гривень. Обіцяли, що через 2 тижні мені надішлють замовлення поштою”, – розповідає Олександра.

За два тижні їй так нічого і не надіслали. Дівчина зв'язалася з адміністратором інтернет-магазину, та вибачилася, пообіцяла, що максимум тиждень-два – і речі будуть у клієнтки, мовляв, затримки із Китаю. За “тиждень-два” Олександра теж не отримала нічого. Сторінка “магазину” соціальній мережі вже давно видалена, а номер телефону, за яким клієнтка зв'язувалася з адміністратором, не обслуговується.

Олександра каже, що до міліції не зверталася, адже знайомі розповіли, що знайти шахраїв – марна справа. Але переконує, що в інтернет-магазинах вже точно нічого не замовлятиме.

“Про Захід”


Про Захід