Для військових на Сході мукачівські студенти передали 200 пар гумових чобіт

Опубліковано:

Як повідомляє прес-служба університету за кошти, вирученні під час благодійної акції, організованої студентами та викладачами Мукачівського Державного університету для військових 128 гірсько-піхотної бригади передали 200 пар гумових чобіт з утеплювачем.

 Аби підтримати закарпатських військових, студенти та викладачі Мукачівського державного університету разом з Мукачівським гуманітарно-педагогічним коледжем 17 вересня організували благодійний ярмарок, легкоатлетичний забіг та патріотичний концерт, які підсумували масштабним флешмобом – візуально зімкнувши історичні кордони України.
Всі виручені від благодійної акції, а це – 18 тисяч 455 грн. 50 копійок передали волонтерам для потреб українських військових.
Менш ніж за тиждень, 22 вересня, за кошти, які зібрали під час патріотичної акції в Мукачівському Державному університеті – для військових 128-ї гірсько – піхотної бригади придбали 200 пар гумових чобіт з утеплювачем. Під час передачі речей військовим були присутні і представники Мукачівського Державного Університету.
Наразі, військові, які захищають нашу Батьківщину на Сході країни найбільше потребують теплих речей. Варто додати – студенти та викладачі МДУ активно долучаються і до чергувань у волонтерській палатці. Волонтери кажуть: дуже приємно, що Мукачево у питанні забезпечення наших військових об”єдналось у єдину команду.

Мукачево. нет


Про Захід