На Закарапатті буде індустріальний парк

Опубліковано:

 Наказом Держінвестпроекту від 6 червня 2014 року індустріальний парк “Соломоново” внесено до Реєстру індустріальних парків України. Проект є значним поштовхом для розвитку автомобільної галузі в регіоні, дозволить залучити в Закарпатську область до 700 млн. доларів США іноземних інвестицій. Індустріальний парк “Соломоново”, на думку міжнародних та українських експертів, є одним з двох найкращих в Україні. Про це виданню “Про Захід” повідомив прес – центр ОДА.

Робота індустріального парку дасть змогу створити умови для притоку прямих іноземних інвестицій в регіон, дозволить створити нові робочі місця, зайняти лідируючі позиції у зовнішньоекономічній та інвестиційні політиці, підвищить конкурентоспроможність краю. За прогнозами, вже за три роки буде випущено першу продукцію парку – автомобіль відомого європейського бренду. Виробничі потужності парку дозволять випускати 100 тис. автомобілів в рік.

Окрім насичення внутрішнього ринку, це дозволить суттєво збільшити експорт країни в автомобільній галузі. Раніше питання щодо внесення індустріального парку “Соломоново” гальмувалося на місцевому рівні протягом двох років.

Про Захід