Голова Закарпатської ОДА вимагає від чиновників часів Януковича написати заяви про відставку

Опубліковано:

Голова Закарпатської облдержадміністрації Василь Губаль звернувся до держслужбовців та працівників правоохоронних органів області, які працювали на керівних посадах за часів президентства В.Януковича, добровільно написати заяви про відставку.

Новий очільник області звернувся до усіх, хто перебував на керівних посадах – від ОДА і РДА до управління лісового господарства і Державноі служби надзвичайних ситуацій- негайно написати заяви про відставку. Ця вимога стосується усіх без винятку, незалежно від того, хто формально звільняє з посад цих місцевих керівників – голова ОДА, чи центральні органи влади.

“Як голова ОДА – не допущу жодних затягувань, жодних винятків і жодних компромісів у цьому питанні. Звільнення з посад корупційної команди Януковича – не моя примха і не полювання на відьом. Це – вимога закарпатської громади і вона має бути виконана невідкладно”, – заявив Василь Губаль.

Він переконаний, що таке очищення закарпатської влади і буде справжньою люстрацією, незалежно від того поки прийнятий Верховною Радою закон почне реально діяти.


Про Захід