Більше 1300 крадіжок електроенергії зафіксовано по області

Опубліковано:

ПАТ “Закарпаттяобленерго” інформує, що за період з 1січня по 1 липня поточного року працівниками Товариства виявлено 1359 фактів крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено 1023 Акти про порушення Правил серед населення та 336 Актів – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж минулого півріччя було виявлено у Тячівському та Міжгірському районах Закарпатської області (170 та 121 порушень відповідно). При цьому найчастіше незаконно споживали електроенергію шляхом пошкодження та зриву пломб енергопостачальника (315 випадків). Також частим порушенням за минулий період є пошкодження приладу обліку(180 випадків).

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) факти крадіжок було виявлено по всіх районах. Найбільше порушень при цьому спостерігається у м. Ужгороді та м. Мукачеві (45 і 44 випадки). Так, найпопулярнішим порушенням було пошкодження розрахункового засобу обліку (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше), а також пошкодження та зрив пломб енергопостачальника.

При цьому, упродовж першого півріччя 2016 року Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 6,3 млн. грн.. З цієї суми більше половини, або 3,3 млн грн, накладені на побутових споживачів, штрафи на загальну суму в 3 мільйони накладено в юридичному секторі.

З огляду на таку ситуацію ПАТ “Закарпаттяобленерго” вкотре звертається до споживачів з проханням вчасно і в повному обсязі розраховуватися за спожиту електроенергію, адже це є гарантією енергетичної безпеки держави Україна. 

ПАТ “Закарпаттяобленерго” щиро вдячне всім сумлінним споживачам електричної енергії!

Прес-служба ПАТ "Закарпаттяобленерго"

Про Захід