В Пісках встановили хрест (Фото)

Опубліковано:

Про це інформуєть на сторінці 128-ї бригади у мережі Фейсбук. 

Піски – сталевий форпост українських військ на Донеччині. Майже з самого початку війни і до сьогоднішнього це місце залишається однією з найгарячіших точок на мапі. Практично кожен метр землі тут зораний артилерією, а свист куль став вже давно звичним звуком для цього колись мирного населеного пункту. Навряд-чи за останні два роки тут був хоча б один день цілковитої тиші. Особливо гаряче було в Пісках влітку 2014-го, коли силами українських військ, в основі яких були добровольчі батальйони, селище звільняли від терористичних угрупувань. Далось це нелегко. Кожен клаптик української землі, тоді обходився ціною в життя наших вояків, але ворога відтіснили і ось уже два роки селище залишається під контролем сил АТО.
Днями, в знак пам'яті, про тих, хто поклав своє життя за те аби на ці землі знову зміг повернутися мир, на місці, де йшли найзапекліші бої було встановлено пам'ятний хрест. Ветерани-добровольці, які звільняли Піски влітку 2014-го, знову повернулися сюди, аби нагадати своїм полеглим побратимам – їх смерть не була марною, а їх подвиг назавжди залишиться в пам'яті.
На місці встановлення хреста, капелани відслужили поминальну панахиду, в якій згадали всіх тих, для кого сонце востаннє зайшло на Сході.

Про Захід