Для будинку сімейного типу звели новеньке житло (Фото)

Опубліковано:

Днями в мальовничому селі Забрідь, що на Великоберезнянщині, урочисто відкрили дитячий будинок сімейного типу. Це вже п'ятий будинок, введений в дію у цьому районі та 42-й – в області. До будівництва двоповерхового будинку долучився благодійний фонд "Міст в життя", інформує Прес-служба Закарпатської облради. 

Відтак за кошти німців закарпатська багатодітна родина отримала в подарунок сучасну оселю з усіма комфортними умовами для життя в гірському селі.

Батьки-вихователі – 44-річний Петро та 41-річна Надія Галюки, мають п'ятеро своїх рідних дітей та стільки ж – прийомних. До створення дитячого будинку сімейного типу подружжя вже мало досвід виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, тобто у статусі прийомної сім'ї. До слова, у дитячих будинках такого типу на спільне проживання та виховання переважно влаштовуються діти, які перебувають у родинних стосунках. От і до цього будинку влаштовано трьох братиків з однієї родини.

– Тут панує сприятливий психологічний мікроклімат, атмосфера турботи та розуміння, – відкриваючи захід, зазначив заступник голови Закарпатської облради Петро Грицик. І додав: – Бачу по очах дітей, що у них склалися з батьками-вихователями довірливі стосунки. Та особлива подяка людям, які у цей непростий час знаходять можливість робити добрі справи!

Відтак Петро Васильович вручив присутньому на святі голові Благодійного фонду "Міст в життя" (Німеччина) Вальдемару Шрьодеру подяку від імені голови облради Михайла Рівіса за значний особистий внесок у розвиток мережі дитячих будинків сімейного типу для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, благодійницьку та активну громадську діяльність.

– Цей дім збудований, аби у дітей з'явилася віра у майбутнє. Це ціль цього проекту. Діти не винні, що залишилося сиротами, – зауважив Вальдемар Шрьодер, який активно долучається до будівництва подібних будинків сімейного типу по всій Україні.

Після символічного перерізання стрічки на запрошення господарів свята гості оглянули кімнати та інші приміщення нової оселі, а Петро Грицик вручив дітям солодощі та цінний подарунок.

Про Захід