Лише за вчорашній день у річках області втопилися троє дорослих і дитина

Опубліковано:

Спека знову потягла закарпатців до водойм, однак вчорашній день закінчився для 4-ох відпочивальників трагічно. Перший випадок стався в Обаві на Мукачівщині. Там, на приватному озері, потонув 32-річний житель села Чабан. Про смерть на воді правоохоронців повідомив сам власник відпочинкової зони біля озера.

Небезпечна Боржава неподалік берегівського села Квасова забрала життя 43-річного чоловіка з того ж села, котрий купався разом з товаришем, заплив на середину річки, пірнув і зник під водою.

У Хустському районі 68-річний чоловік з Ізи захлинувся у Тисі. Його тіло вже без ознак життя виявили місцеві правоохоронці.

А от у селі Червоне на Ужгородщині загинула десятирічна дівчинка з Чопа, котра купалася разом з батьком у Латориці. Дитина була ученицею 4-го класу Чопської школи №1.   

Правоохоронці вкотре нагадують закарпатцям про необхідність дотримання правил поведінки на воді, просять не купатися у невідомих водоймах і не відведених для купання місцях, а також наглядати за дітьми і не дозволяти їм купатися у водоймах без супроводу дорослих.

Про Захід