День партизанської слави відзначили в Ужгороді

Опубліковано:

У понеділок, 22 вересня, з нагоди Дня партизанської слави в Ужгороді на площі Народній за участю керівництва області та ветеранів, учасників Другої світової війни, партизанського й підпільного руху на Закарпатті відбулося урочисте покладання квітів до підніжжя пам'ятника Великому Кобзарю.
На Закарпатті партизанський рух розпочався у 1942 році і продовжувався до визволення краю та України. Тисячі закарпатських месників, серед яких і учасники зустрічі, боролися в тилу ворога, а після війни відроджували зруйноване господарство.
На зустріч з керівництвом краю сьогодні прийшли Г.Ю.Плахотник, І.С.Чижмарь, І.Ю.Бігунець, Б.М.Мазур, В.Я.Панек, В.М.Рішко, М.І.Щербан, Г.С.Мішко, М.І.Микович.
Як зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Сербайло, цей день – данина всенародної пам'яті та поваги тим, хто у страшні воєнні роки нещадно боровся з фашизмом. Адже завдяки партизанам і підпільникам, якібезстрашно воювали в оточенні ворожих військ, не шкодуючи власного життя, наближався жаданий День Перемоги.

Управління інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА


Про Захід