Закарпатські судді віддадуть свій заробіток на благодійність

Опубліковано:

 На зборах суддів господарського суду Закарпатської області підтримано пропозицію Ради суддів господарських судів України викладену у Рішенні №310 від 04.09.2014 щодо надання допомоги військовослужбовцям Української Армії, членам їх сімей та іншим особам, постраждалим у подіях на Сході країни.

Так, за результатами обговорення вказаного питання суддями господарського суду вирішено надати допомогу спеціальній роті судової міліції „Грифон” УМВС у Закарпатській області, яка забезпечує охорону правопорядку та захист населення в зоні проведення антитерористичної операції в розмірі одноденного заробітку судді. Рішення зборів суддів також доведено до відома працівників апарату господарського суду Закарпатської області, а керівником апарату суду відповідно організовано збір коштів для долучення до вказаної допомоги.

Судді доручили керівництву господарського суду Закарпатської області і надалі проводити роботу по організації та наданню допомоги військовослужбовцям Української Армії, членам їх сімей та іншим особам, постраждалим у подіях на Сході країни.

Хочеться зауважити, що колектив господарського суду Закарпатської області активно бере участь у наданні допомоги українським військовим. Така робота відбувається у різних форматах, є добровільною справою кожного із працівників суду. Зокрема, суддями господарського суду Закарпатської області у серпні поточного року вже надавалась фінансова допомога спеціальній роті судової міліції „Грифон” УМВС у Закарпатській області, яка забезпечує охорону правопорядку та захист населення в зоні проведення антитерористичної операції, для придбання військового спорядження для особового складу.
Господарський суд Закарпатської області


Про Захід