Пацкан: Люди з подвійним громадянством не можуть працювати в державних органах влади

Опубліковано:

Народний депутат України Валерій Пацкан (фракція УДАР) ініціював створення робочої групи для врегулювання проблеми подвійного громадянства, зокрема, серед представників влади.
Про це повідомили в очолюваному В. Пацканом парламентському Комітеті з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.
“Ганебно, що явище подвійного громадянства поширене серед народних депутатів України. Зокрема – представників минулої влади, які зараз роблять усе, щоб знову потрапити до Верховної Ради нового скликання. Я переконаний, що в державних органах повинні працювати лише ті особи, які пов'язують своє майбутнє з Україною, не готуючи собі, при цьому, можливість без проблем проживати за кордоном після отримання доступу до державних таємниць та бюджетних ресурсів”, – заявив Пацкан.
За словами політика, на початку вересня Комітет звернувся до низки органів державної влади (зокрема, до Служби безпеки України, Міністерства закордонних справ України, Державної прикордонної служби України) щодо надання інформації про наявність подвійного громадянства у народних депутатів України. Проте, необхідна інформація надана не була.
“Саме тому я звернувся до Президента, у компетенцію якого входять питання громадянства, з ініціативою створити під його егідою робочу групу з представників профільних органів державної влади, представників Комітетів Верховної Ради для підготовки в стислі терміни законопроекту, який би врегулював проблему подвійного громадянства”, – повідомив Пацкан.


Про Захід