Закарпатка – у четвірці найкращих на конкурсі “Міс Україна”

Опубліковано:

 У четвер, 18 вересня, в Києві вибрали головну красуню країни. Фінал конкурсу “Міс Україна — 2014” пройшов скромно і без дефіле в купальниках. Учасниці зібралися в київському ресторані “Device Club”, щоб долучитися до благодійної акції.

Дівчатам було запропоновано своїми руками приготувати пироги з яблуками і корицею. Процес готування красуням полегшили як могли.

Вони викладали яблука у вже готові випечені форми. Хоча вправи з качалкою у них все ж були: дівчата розкочували тісто і різали його на смужки, якими потім заклали зверху яблука, пише “КП” в Україні “.

Грандіозні шоу, які завжди супроводжували вибір головної красуні на час забуті. Це нормально. Оргкомітет вирішив поєднати красу з користю, прибравши зайву урочистість.

— Складна політична і військова ситуація в Україні змушує Національний комітет “Міс Україна” проводити наш традиційний конкурс в незвичайному форматі, — розповів голова комітету Сергій Матяш. Наші колеги та партнери в містах та областях України змогли провести відбіркові конкурси. Ми вдячні їм за це. Переможниці та призери цих відборів і склали фінал “Міс Україна 2014”.

— Обожнюю пекти тістечка — зізналася 16-річна Беатріс Міндак. — Маю надію, що вони будуть цілющими для наших хлопців.

І дійсно після приготування, свої кулінарні витвори найкрасивіші дівчата України відвезли в київський військовий госпіталь, щоб пригостити поранених бійців АТО.

Цікаво, що спочатку планувалося готувати вареники, але в госпіталі відрадили, оскільки вареники — продукт швидкопсувний.

Коли з пирогами було покінчено, голова комітету “Міс Україна” Сергій Матяш оголосив імена переможниць, яких обрало журі конкурсу.

Кожному члену журі було запропоновано вибрати з 24 кандидатур фінальну п'ятірку.

Дві учасниці конкурсу — представниця Івано-Франківська та Криму, з конкурсу вибули: одна з особистих причин, інша по політичній.

В результаті вибирали з 22-х.

В результаті фінальна п'ятірка виглядала так:

“Міс Інтернешнл” Яна Равліковская (Маріуполь)
2-а віце-міс — Беатріса Міндак, Закарпатті
1-а віце-міс — Аліна Маркауcкайте, Дніпропетровськ
“Міс Україна 2014” стала Адріана Хасаншин зі Львова.

transkarpathianews.net


Про Захід