Закарпатці сплатили понад один мільярд єдиного соціального внеску

Опубліковано:

Протягом січня-червня 2016 року надходження єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування у Закарпатській області склало понад 1 млрд 8 млн грн. Водночас, у червні надходження ЄСВ в краї склало понад 322 млн грн.

Варто зазначити, що до трійки регіонів-лідерів області зі сплати ЄСВ протягом півріччя входять: м. Ужгород – понад 258 млн грн, Мукачівський район – понад 196 млн грн та Тячівський район – більше 80 млн грн.

Водночас у Головному управлінні ГУ ДФС у Закарпатській області повідомляють, що починаючи з 1 липня 2016 року Звіти щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за звітний період "червень 2016 року" та наступні звітні періоди подаються платниками єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за новою формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 11.04.2016 р. №441.

Нові електронні формати Звіту розміщені на офіційному веб-порталі ДФС України в розділі "Електронна звітність"/Платникам податків про електронну звітність/Інформаційно-аналітичне забезпечення/Реєстр електронних форм податкових документів.

Платник єдиного внеску також може підготувати, заповнити та надіслати Звіт в електронному вигляді за новими формами, скориставшись електронним сервісом "Електронний кабінет платника".

Разом з тим, Звіт за попередній звітний період до 2016 року, який не подавався, подається до контролюючого органу за формою, що діяла з 1 травня 2015 року та подається лише один раз за один звітний період, – інформує ДФС у Закарпатській області.

Про Захід