1880 ужгородських дітей було оздоровлено влітку

Опубліковано:

 За інформацією міськвідділу освіти, це становить 16,7% від загальної кількості дітей шкільного віку, йдеться у звітній інформації, підготовленій до заслуховування під час чергового засідання виконкому Ужгородської міської ради.
Влітку було оздоровлено 1880 ужгородських дітей
Як зазначено в документі, під час оздоровчої кампанії влітку поточного року у загальноосвітніх навчальних закладах Ужгорода було організовано роботу 2 таборів відпочинку з денним перебуванням, на що з міського бюджету було виділено 50 тис грн. (фактично використано 48,5) і встановлено норму харчування – 18,70 грн. на одну дитину на день. Робота таборів відпочинку проводилася в одну зміну тривалістю 14 робочих днів з 10 по 27 червня.

Перед початком роботи пришкільних таборів було проведено уточнення списків дітей, які відпочиватимуть у таборах. На базі ліцею „Лідер” та ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 відпочинковими послугами було охоплено 190 дітей. За кошти міського бюджету функціонував також табір МДКЛ 120 дітей (6 змін).

В літній період відділом сім'ї та молоді направлено: – 26 дітей УДЦ „Молода Гвардія”; 27 дітей в дитячий табір „Смерековий камінь” ТВО „ТОК Закарпаття„ Іршавський район с. Осій урочище „Кам'янка”.

За рахунок батьківських коштів оздоровлено: ДОЗ МГО „Неємія” – 418 дітей, „Поліглот” – 53 дітей.

27 дітей – учнів шкіл естетичного виховання оздоровлено у літній школі-тоборі „Гармонія” у смт. Чинадієво, 910 дітей – фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Оздоровлено загалом дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки: дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 17; дітей, постраждалих від аварії на ЧАЕС – 15; дітей-інвалідів – 18; дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей – 273; дітей, які перебувають на диспансерному обліку – 219; талановитих та обдарованих дітей – 428.

Відділом сім'ї та молоді управління здійснено моніторинг літньої оздоровчої кампанії. За кошти державного, обласного, міського бюджетів та за рахунок батьківських коштів оздоровлено 1880 дітей, що становить 16,7 % від загальної кількості дітей шкільного віку (11235).

Закарпаття онлайн


Про Захід