Мукачівець потрапив у реанімацію, травмувавшись на виробництві

Опубліковано:

 Відповідальному за дотримання техніки безпеки на підприємстві загрожує кримінальна відповідальність.

До чергової частини Мукачівського міськвідділу міліції надійшло повідомлення з приймального відділення Мукачівської центральної районної лікарні про те, що до них із тяжкими травмами доставлено 38-літнього мукачівця, який травмувався на виробництві.

Як з`ясували правоохоронці, потерпілий, перебуваючи в стані сильного алкогольного сп`яніння, не втримав рівновагу і впав. У тяжкому стані, без свідомості його доставили в реанімацію Мукачівської лікарні. Лікарі діагностували в потерпілого важку черепно-мозкову травму, переломи кісток склепіння та основи черепа.
Винною в цьому є службова особа, у коло обов`язків якої входило контролювати за дотриманням технологічної, виробничої і трудової дисципліни, правил і норм охорони праці, техніки безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою

За даним фактом слідчий міськвідділу відкрив кримінальне провадження за ч.2 ст.272 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою).

– Притягнути особу до кримінальної відповідальності за злочин проти безпеки на виробництві, що призвели до заподіяння шкоди здоров'ю робітнику – непросто, – розповідає т.в.о. начальника Мукачівського міського відділу міліції Михайло Петрище. – Важко встановити протиправні дії або бездіяльність відповідальної особи, які саме правила, норми техніки безпеки, промислової санітарії чи вимоги законодавства про охорону праці порушено. Проте під часу досудового слідства у конкретному випадку слідчі скрупульозно підійшли до питання і відповідальній особі підприємства, яка допустила до даної події, оголосили підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Наталія Машіко
Мукачівський МВ УМВС


Про Захід