Мукачівських малюків вчили «дорожній грамоті»

Опубліковано:

 Правоохоронці відділення ДАІ з обслуговування м.Мукачева та Мукачівського району продовжують навчати “дорожній грамоті” дітей. На цей раз працівники міліції зустрілись із дошкільнятами садочку №23 та школярами спеціалізованої школи для дітей з вадами зору.

Дошкільнята дитячого садку №23 в м.Мукачеві з нетерпінням чекали зустрічі з правоохоронцями, які є частими гостями їхнього закладу. Міліціонери не лише розповіли учням про правила безпеки на дорозі, а й провели з дітьми заняття в ігровій формі. Разом з працівниками міліції розповіли дітворі про правила поведінки на вулиці й школярі загону юних інспекторів дорожнього руху ЗОШ №15 м.Мукачева.

Неабияку цікавість у дітвори викликав жезл та головний убор в.о.начальника відділення ДАІ майора міліції Івана Матіка. Окрім основних правил поведінки, про які розповів майор дітворі, вони подивились повчальні мультфільми про правила руху на дорозі, світлофор, небезпеки, на які можуть натрапити малюки.

Правоохоронці моделювали різні ситуації, в які найчастіше потрапляють маленькі пішоходи. Майже всі дошкільнята продемонстрували знання елементарних правил дорожнього руху. А тим, хто забув, ще раз нагадали: як правильно переходити проїжджу частину дороги; де повинні знаходитись неповнолітні в салоні машини; що означають сигнали світлофора та регулювальника на дорозі. Зустріч виявилась веселою і корисною.

Наступним закладом, куди завітали правоохоронці, була Мукачівська спеціалізована школа-інтернат. Тут інспектор з профілактичної роботи відділення ДАІ з обслуговування м.Мукачева та Мукачівського району Микола Красівов розповів школярам з особливими потребами про основні правила дорожнього руху, яких повинні дотримуватись учні. Слід зауважити, що учні цієї школи були особливо допитливі, цікавились світлофорами зі звуковим сигналом, розміщенням зовнішньої реклами на пішохідних переходах тощо.

Працівники Державтоінспкції постійно проводять профілактичні заходи для дітей, однак наголошують, що й батьки не повинні залишатися осторонь. Кожного слушного разу дорослим необхідно нагадувати дітям про правила особистої безпеки та безпеки на дорозі.

Наталія Машіко
Мукачівський МВ УМВС

 

 


Про Захід