Економічний форум в Ужгороді з аншлагом

Опубліковано:

В Ужгороді триває Міжнародний економічний форум на тему “Експорт в ЄС”. Сьогодні, 18 вересня, керівництво краю та організатори підбіли перші підсумки заходу. Голова Закарпатської обласної ради Іван Балога, зауважив, що зокрема за організацію форуму варто подякувати керівнику компанії “Кратос”, Дмитру Мірошникову, який зміг досягти того, що форум, який мав проводитися в Криму, проводився на Закарпатті.
“Сподіваюся, що форум у подальшому теж відбуватиметься на Закарпатті − це відкриє для велики інвестиційні можливості”, − відзначив голова облради.

Голова оргкомітету заходу, перший заступник голови Закарпатської облради Василь Брензович, відзначив, що форум вперше проводиться на Закарпатті, раніше він проходив в Криму та Кривому Розі. “Можемо бути західними воротами в ЄС, цей захід нас до цього наближає. На форумі побували представник Словаччини, Польщі, Австрії, Угорщини, тільки остання була представленою цілою делегацією складом в 65 осіб та більше 30 фірм різних підприємств. Крім того, приїхали на форум і представники підприємств Східної частини України. “Це свідчить про європейське майбутнє України та цілісність нашої держави”, − зауважив Василь Брензович.

Дмитро Мірошніков директор ТОВ “Кратос” (Кривий Ріг): “Форум продовжується, наступні два дні представимо насичену програму. Також буде дуже спрощена реєстрація і, відповідно, доступ до заходу. Маємо досвід 13 років, але таких цікавих дискусій у нас ще не було. Вірю, що форму буде зростати у геометричній прогресії.”


Про Захід