Як ужгородці шукали роботу на Ярмарку вакансій (ФОТО)

Опубліковано:

 17 вересня, на території Ужгородського міського центру зайнятості відбувся щорічний Ярмарок вакансій. Понад 20 ужгородських підприємств представили вакансії, актуальні на сьогоднішній непростий час. Безпосередньо під час заходу ужгородці, які шукають роботу, змогли поспілкуватися з роботодавцями, які представлятимуть інформацію про наявні робочі місця.
Незважаючи на складну ситуацію на ринку праці у зв'язку із загостренням політичної та економічної складової, в Ужгороді 46 безробітних започаткували власну справу, 42 особи працевлаштовано на нові робочі місця з компенсацією роботодавцю єдиного соціального внеску. Загалом за 8 місяців за сприяння Ужгородського міського центру зайнятості до продуктивної зайнятості повернулося 1672 особи, 280 залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру. Про це розповів Сергій Олексіюк, директор Ужгородського міського центру зайнятості. Він також прокоментував ситуацію з працевлаштуванням про переселенців з окупованих територій і регіонів АТО. “Всього звернулося 58 осіб, незалежно від зареєстрованого місця проживання вони отримують весь комплекс послуг, спрямованих на працевлаштування. Спеціалісти центру зайнятості працюють індивідуально з кожним переселенцем, завдяки цьому 10 осіб працевлаштовані”, – каже Сергій Олексіюк.
У міському центрі зайнятості зазначають, що такі заходи як Ярмарок вакансій, наближують шукачів роботи до роботодавців, показують можливості більш ефективного спілкування з клієнтами, надання різноманітних послуг у сфері зайнятості населення.
Протягом 8 місяців 2014 року скористалися послугами Ужгородського міського центру зайнятості 3643 незайнятих громадян, мали статус безробітного 2136 особа, у т.ч. жінки – 60,81%. Станом на 1.09.2014 року статус безробітного мали 855 осіб, у т.ч. особи, які не були зайняті до одного року, становлять 80%, більше одного року – 20%.
За направленням служби зайнятості укомплектовано на вільні робочі місця та вакантні посади 1688 (74,30% від загальної кількості вакансій). У місті фізичними особами створено 961 нових робочих місць, шляхом укладання угод між фізичними особами-підприємцями та найманими працівниками.
 


Про Захід