Мукачівська молодь вирішувала, що робити з владою

Опубліковано:

16 вересня в Мукачеві відбувся круглий стіл на тему: “Децентралізація влади очима молоді”. У заході взяли участь представники Народної ради міста, активісти “Молодіжного крила УДАРу”, студенти Мукачівського державного університету та Ужгородського національного університету.

Куратор МК “УДАРу” Мукачева Євген Агоста розповів молоді про важливість реформ для українського суспільства. “Баланс влади, який ми маємо зараз, напевно, є найгіршим із можливих. Приклад – східні регіони України. Найпростіший спосіб покращити ситуацію – надати можливість місцевим радам обирати виконавчу владу на своєму рівні. Якщо цього не буде зроблено найближчим часом, ризик втратити деякі регіони дуже високий. Саме децентралізація може стати ключовим чинником стратегії виходу з глибокої кризи, в якій опинилася Україна” – зазначив активіст.

Учасник круглого столу Іван Барчій пояснив роль громадянського суспільства у функціонуванні держави: “Громадянин має як права, так й обов'язки. Це змушує його боротись за свою свободу. Одним із ефективних способів це зробити є вступ до громадських організацій, які стежать за тим, щоб державна машина працювала правильно”, – зауважив Іван.

Наступного разу молодь Мукачева збереться за круглим столом для того, щоб обговорити проблему першого робочого місця для випускника ВНЗ.

“Про Захід”


Про Захід