Коли закарпатські солдати повернуться додому − невідомо

Опубліковано:

Сьогодні, 24 червня, військовий комісар Закарпатського обласного військового комісаріату зустрівся з громадськістю для того, аби роз'яснити ситуацію, щодо ротації закарпатських військових, які зараз перебувають на території, де проходить АТО.

Як пояснив військовий комісар, назвати конкретну дату повернення наших хлопців дому, він не може. Однак ведеться активна робота у цьому напрямку.

За словами ж матерів, які також були присутні на зустрічі, їх діти дуже погано харчуються, їм не вистачає ліків, елементів обмундирування та нормального взуття, вони змушені спати під військовою технікою. Батьки переконують, що форму хлопцям доводилося купляти за приватний кошт, а зарплатня останнім часом належно не виплачується. Тож багатьом рідним доводилося переказувати їм власні гроші. Батьки вимагають забезпечити належний рівень забезпечення для військових на Сході.

Своєю чергою полковник Васильцюн підтвердив, що багатьох елементів необхідного обладнання справді не вистачає. Однак запевнив, що наразі забезпечення закарпатських військових бронежилетами сягає майже 100 відсотків.  

“Про Захід”

Про Захід