Понад 14 тисяч рахівчан звернулося до податкової

Опубліковано:

З початку 2014 року рахівчанам надано 5,8 тисяч безкоштовних адміністративних послуг та 8,5 тисяч консультацій щодо податкового законодавства.

Серед послуг, які надаються – реєстрація книги обліку доходів та витрат, видача довідки про сплату роботодавцем податків та зборів, реєстрація реєстратора розрахункових операцій, видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, видача торгового патенту, з'ясування стану розрахунків з бюджетом тощо. Загалом перелік таких адмінпослуг містить 60 найменувань та затверджений відповідним наказом Міністерства доходів і зборів України.

Для зручності платників кожна послуга має інформаційну картку. В ній зазначено інформацію про суб'єкта, що надає адмінпослугу, нормативно-правові акти, які це регламентують, та умови її отримання. Так, зокрема, з інформаційної картки платники можуть дізнатися про перелік документів, необхідних для отримання довідки, порядок та спосіб їх подання, термін її видачі, способи отримання результату тощо.

В 2014 році працівниками ДПІ у Рахівському районі проведено комплекс заходів з питань роз'яснення новацій податкового та митного законодавства, що позитивно позначилось на підвищенні рівня правової культури платників податків.

В активі інформаційних комунікацій з бізнесом – тематичні семінари, “круглі столи”, письмові роз'яснення та усні консультації.

Для зручності платників та покращення їх обслуговування проводиться чергування працівників інспекції щоденно до 20 години та у суботу з 9 до 16 години.

Для отримання додаткової інформації, консультацій, а також надання пропозицій щодо покращення роботи інспекції, платники можуть звертатись за адресою: м. Рахів, вул. Миру, 34, або за тел. 2-33-07.

ДПІ у Рахівському районі


Про Захід