Міжміські дзвінки зі стаціонарного телефону відтепер безплатні

Опубліковано:

З 16 вересня тарифні плани на користування фіксованою телефонією “Домашній Базовий”, “Домашній Мінімальний”, “Спільний базовий”, “Спільний мінімальний”, “Домашній Безлімітний” будуть включати послуги міжміського зв'язку. Залежно від тарифного плану абоненти Укртелекому отримають від 60 до 1000 хвилин розмов у межах України. Ця пропозиція дозволить частіше спілкуватися рідним і близьким, які мешкають у різних куточках країни.

Умови оновленої тарифної лінійки для користувачів телефонів, підключених до окремої телефонної лінії, такі: “Домашній Базовий”включає 300 хвилин телефонних розмов у межах України; “Домашній Мінімальний” — 150 хвилин спілкування у межах України.

Найбільший обсяг міжміського спілкування — 1000 хвилин передбачено у тарифному плані “Домашній Безліміnний”. Крім дзвінків на стаціонарні телефони абоненти, які оберуть цей тарифний план, отримають і годину дзвінків на телефони всіх мобільних операторів.

Для абонентів, яким послуги фіксованої телефонії надаються на пільгових умовах, будуть встановлені вищевказані тарифи з урахуванням відповідних пільг.

Детальну інформацію про тарифи можна отримати у Контакт-центрі оператора за номером 0-800-506-800 (безкоштовно у межах України з номерів українських операторів).

 


Про Захід