У всіх районах Закарпаття провели круглі столи на тему децентралізації влади

Опубліковано:

УДАРна молодь провела круглі столи на тему “Децентралізація влади очима молоді” в усіх районах Закарпаття.

Для того, щоб забезпечити адекватну участь народу в управлінні суспільно-політичними та соціально-економічними процесами в державі необхідна децентралізація влади.

Таку думку висловив куратор молодіжки УДАРу в Закарпатській області Денис Ман, який ініціював проведення круглих столів на тему “Децентралізації влади” в кожному з районів краю.

“По всій Закарпатській області цього тижня проходять круглі столи за участі представників громадських організацій, студентів та активних громадян. Резолюції кожного з обговорень ми збираємо і систематизуємо. Після того, як вся інформація буде оброблена, ми плануємо провести загальнообласний круглий стіл з цього питання, на який запросимо представників влади, депутатів різних рівнів, фахівців з розвитку місцевого самоврядування. Зокрема, згоду взяти участь в такому круглому столі дав народний депутат від УДАРу Валерій Пацкан”, – зазначив Денис Ман.

За словами ініціатора загальнообласного обговорення, в Україні необхідно створити повноцінне самоврядування на рівні громади, надати можливість здійснювати самоврядні функції на рівні району та регіону, адже наразі на місцях бракує ефективності.


Про Захід