В європейське майбутнє – із великим потенціалом

Опубліковано:

“Сьогоднішній день для вас особливий! Сьогодні – ви переможці! І сьогодні Україна – переможець! Особливість сьогоднішнього дня в тому, що Україна та Євроcоюз ратифікували Угоду про асоціацію з ЄС. І ваше майбутнє – європейське. Я вітаю вас і всіх нас з цим цивілізаційним світоглядним вибором. Вам віднині будувати нову європейську Україну. Я бажаю вам на цьому шляху лише перемого та успіхів”, – зазначив Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус, вітаючи переможців конкурсу “Очима дитини – про бюджет країни – 2014” під час церемонії нагородження, яка пройшла в ДФС 16 вересня 2014 року.

Він також зауважив, що Державна фіскальна служба України проводить велику роботу з метою виховання податкової культури у підростаючого покоління. І роботи переможців конкурсу є яскравим свідченням її результативності. Адже в кожній із цих робіт прослідковується розуміння і усвідомлення необхідності сплати податків, а це – запорука розвитку держави. У глобалізованому світі, де технології рухаються вперед, а знання передаються швидко, дуже важливо закласти фундамент для їх подальшого розвитку і правильного застосування. Державна фіскальна служба докладає максимум зусиль для того, аби сьогодні розкрити потенціал, який завтра може стати рушійною силою розвитку цілої країни.

“Даний конкурс став для мене поштовхом у житті. У 2003 році я зайняла перше місце в номінації “Художні твори”, після чого зрозуміла, що вмію малювати. Сьогодні я – художниця, виставки якої проходять у багатьох країнах світу. Хочу подякувати організаторам конкурсу і побажати його учасникам творчих успіхів та натхнення”, – зазначила Ксенія Доброчинська, член журі конкурсу у Запорізькій області.

“Даний конкурс повинен розширитися до міжнародних стандартів, що ми і планували зробити. Але, на жаль, почалася війна. Саме тому цього року перший раз за всю історію проведення конкурсу ми проводимо церемонію нагородження переможців в режимі відеоселектору. Це ще раз свідчить про те, що ДФС готова, за будь-яких умов, боротись за розвиток талантів та підтримувати їх так само, як підтримує бійців, які знаходяться та готуються до участі у АТО. Це і гуманітарна допомога, і харчування, і методична література”, – зауважив директор Інформаційно-комунікаційного департаменту, член журі конкурсу Віктор Косарчук.

“У багатьох творах відчувалася тривога – я бачив крила, які захищають Україну. Я впевнений, що у таких творчих відповідальних і патріотичних дітей такі ж батьки, які обов'язково захистять Батьківщину” – зазначив Іван Малкович, директор дитячого видавництва „А-ба-ба-га-ла-ма-га”, член журі конкурсу.

Більшість переможців, за їх словами, до участі у конкурсі привела цікавість, але завдяки йому діти почали розуміти, що таке податки, для чого їх сплачують та пообіцяли стати справними платниками.

Переможці отримали подарунки, а деякі учасники – спеціальні відзнаки від членів журі.

Всі учасники церемонії нагородження визнали важливу роль даного конкурсу для вивчення та розуміння підростаючим поколінням ролі, значення та місця податків, зборів та платежів у житті держави і суспільства та визнали необхідність його проведення з метою формування економічної грамотності та культури у майбутніх платників податків.

Прес-служба Державної фіскальної служби України


Про Захід