Майже 500 тисяч сплатили рахівчани до бюджету

Опубліковано:

Така сума від платників Рахівщини, які отримали ліцензії на право роздрібної та оптової торгівлі алкогольними надійшла до місцевих бюджетів з початку року. З початку 2014 платники отримали 422 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, в той же час анульовано 55 ліцензій за несвоєчасну сплату платежу.

Роздрібна торгівля алкогольними напоями може здійснюватися суб'єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій. Отримання ліцензії регулюється Законом України “Про державне регулювання виробництва i торгiвлi спиртом етиловим, коньячним плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами”.

Нагадаємо, що відповідно до чинного законодавства, продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім карається анулюванням ліцензій та штрафними санкціями. Розмір штрафу, який застосовується до суб'єкта господарювання, складає 6800 гривень.

Крім того, втратити ліцензію можна також за продаж алкоголю та тютюну у невизначених для цього місцях, несплату чергового платежу за ліцензію протягом 30 днів від моменту її призупинення, а також за заявою суб'єкта господарювання.

ДПІ у Рахівському районі


Про Захід