Злочинці швидко заробили пристойну суму

Опубліковано:

 На Перечищині невідомі особи пробралися в будинок, допоки його господарі були на заробітках та повиносили звідти хатні речі на пристойну суму грошей. Наразі правоохоронці встановили осіб, які обгрунтовано підозрюються в скоєнні данного кримінального правопорушення. Пише Мирослава Пекар, Перечинський РВ УМВС

В Перечинський райвідділ міліції звернулася жінка, жителька села Порошково Перечинського району з заявою про те, що її обікрали. Ще в липні місяці вона з сім'єю подалася на заробітки в сусідню область. Каже, на власні очі бачила, як чоловік закрив вхідні двері будинку на ключ. Але повернувшись через два місяці додому, жінка не впізнала свого обійстя. В хаті все було перевернуто догори дригом. Не дорахувалася газдиня двох відеопрогравачів, підсилювача до колонок, одіял та подушок, ще й чавунна труба з печі зникла, що слугувала димарем. Зник і візочок, який господарі самі змайстували для перевезення картоплі. На місце події виїхали правоохоронці. В ході проведення оперативно-розшукових заходів осіб, які можуть бути причетні до вчиненя крадіжки встановлено. Як з'ясувалося, крадії були проінформовані про те, що у будинку вже досить тривалий час ніхто не проживає. Озброївшись металевим дротиком, під вечір вони прийшли до будинку, пильнуючи, аби їх ніхто не побачив. Без проблем за допомогою дротини відкрили врізний замок на вхідних дверях і повиносили з хати все, що на їх думку було коштовним.

На сьогодні речові докази по справі вилучено. Попередня правова кваліфікація данного кримінального правопорушення – частина 3 статті 185 Кримінального Кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому). Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

В черговий раз керівництво Перечинського районного відділу внутрішніх справ звертається до населення з проханням посилити увагу на безпеці особистого майна. Звісно, аби захистити свою домівку від пограбування, найкращий і найефективніший варіант – встановити сигналізацію, надійні замки чи додаткові двері. В багатоповерхових квартирах на першому чи останньому поверхах не зайвими будуть ґрати на вікнах, – зауважує начальник кримінальної міліції Перечинського райвідділу Анатолій Попадич. Також добре, якщо вдома є пес. Почувши гавкіт, крадій, само собою зрозуміло, відсахнеться, а можливо і налякається, відмовившись від задуманого. Якщо ж ви змушені залишити своє житло на якийсь час, обов'язково зачиніть усі кватирки. Не розповідайте сусідам про те, на який час полишаєте помешкання, адже Ваш дім – ваша фортеця.


Про Захід