“Говерла” таки з'явиться у наступному сезоні Прем’єр-ліги

Опубліковано:

 Сьогодні, 23 червня, у Будинку футболу під керівництвом Ігоря Гатаулліна відбулося чергове засідання Комітету ФФУ з атестації футбольних клубів. Протягом засідання розглядалося питання щодо виконання футбольними клубами “Карпати” (Львів), “Волинь” (Луцьк) та “Говерла” (Ужгород) погашення простроченої заборгованості перед іншими футбольними клубами за результатами трансферної діяльності, співробітникам – по заробітній платі та інші види фінансової заборгованості.

 
Нагадаємо, що зазначене питання стало предметом обговорення на засіданні Виконкому ФФУ 6 червня 2014 та засіданні Загальних зборів учасників ПЛ, яке відбулося 12 червня.

Представники трьох проблемних клубів, які були присутні на засіданні, проінформували членів Комітету про фінансовий стан справ, а також надали гарантії та відповідні документи, які підтверджують поетапне виконання фінансових зобов'язань у повному обсязі у найближчий час.

Список футбольних клубів, що отримали атестат, був надісланий в ОПФКУ “Прем'єр-ліга”.

Наостанок було повідомлено, що наступне засідання, на якому розглядатимуться підсумки атестації футбольних клубів І-ої та ІІ-ої ліг ПФЛ України спортивного сезону 2014/2015 рр., відбудеться у середу 25 червня.

 
Про Захід