Деякі закарпатці залишилися без води

Опубліковано:

 Про відключення постачання води тим, хто заборгував у місцевому водоканалі, було повідомлено адміністрацією ТОВ “Водоканал Карпатвіз” на сторінці у “Фейсбук”.

Як повідомляє водоканал, станом на 15 вересня заборгованість мешканців м.Берегово за отримані послуги становить близько пів міліонна грн.
Тому, існуюча заборгованість ставить під загрозу стабільну роботу всього підприємства. Адже, як розповідає адміністрація, за відсутності коштів неможливо своєчасно розрахуватися за ресурси, спожиті на виробництво питної води, а також відведення стічних вод та їх очищення.
“З метою недопущення безоплатного водоспоживання, забезпечення сумлінних платників послугами цілодобового водопостачання та водовідведення в майбутньому, а також підготовки підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 рр. ТОВ “Водоканал Карпатвіз” змушений вдатися до більш радикальних методів впливу на боржників. У зв'язку з цим 17-18 вересня 2014 року у м.Берегово проводитиметься акція з відключення помешкань боржників від систем водопостачання та водовідведення. Зважаючи на проведення цих робіт, можливі перебої у водопостачанні. Тому просимо берегівчан поставитися із розумінням до тимчасових незручностей”, – йдеться у повідомленні.


Про Захід