У місті над Ужем говорили про екологію

Опубліковано:

 На порядок денний головою Громадської ради при Держекоінспекції Валентином Волошином було винесено ряд питань, в тому числі про створення та наповнення інформаційного веб-ресурсу Громадської ради, проведення еколого-просвітницької роботи серед краян, активізацію співпраці з громадськістю з метою розширення та популяризації інституту громадських інспекторів з охорони довкілля та інші.

В свою чергу, виконуючий обов'язки начальника Державної екологічної інспекції у Закарпатській області О.Фенцик поінформувала Громадську раду про діяльність Держекоінспекції, обмеження, пов'язані з введенням в дію Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2014 рік”. Окремо відзначила важливість та необхідність за умов сьогодення активної участі громадськості, громадських інспекторів з охорони довкілля у здійсненні контролю за додержанням вимог природоохоронного законодавства. Розповіла про вимоги до претендентів на громадських інспекторів, права громадських інспекторів та їх обов'язки, про що детальніше можна ознайомитись на сторінці Громадської ради facebook.com/ekoradaZ.

За підсумками роботи засідання Громадською радою було прийнято ряд рішень, в тому числі активізувати роботу в напрямку підбору та підготовки громадських інспекторів.

Держекоінспекція у Закарпатській області та Громадська рада запрошують всіх охочих долучитись до конструктивної співпраці у сфері охорони й збереження довкілля, – повідомляє Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Заголовок


Про Захід