В Ужгороді знайшли 60 оленів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Опубліковано:

 Сьогодні, 24 червня, працівники ДАІ, громадські активісти та журналісти провели рейд вулицями Ужгорода на предмет правильного паркування водіїв.

Почалося інспектування о10.00 з площі Шандора Петефі. Першим порушникам виявилися водії, які припаркували автівки у безпосередній близькості біля пішохідних переходів, а то й взагалі на прямісінько на “зебрах”. Згідно ПДР транспортні засоби можна ставити уздовж краю проїзної частини поблизу пішохідних переходів за 10 м від них з обох боків. Оскільки у більшості автівок водіїв не було, інспектори залишали на лобовому склі повідомлення з проханням з'явитися в ДАІ для подальшого складання протоколу. Активісти ж своєю чергою  вкладали за двірники пам'ятку-засторогу з проханням паркуватися по-людськи.  

А тим водіям, яким не пощастило з'явитися біля власної автівки, інспектори таки виписували штраф. Звісно, що не всі шофери з розуміння сприйняли подібну ініціативу громадськості: багато з них скаржилися на відсутність у місті місць для паркування як таких.  Мовляв, саме через це вони майже вимушено порушують ПДР. Один з таких порушників навіть намагався втікати від працівників ДАІ, однак йому вдалося лише завернути за ріг сусідньої вулиці. Натомість у пішоходів акція викликала позитивну реакцію, адже подекуди люди просто не мають змоги перейти дорогу у встановленому місці: зебри повністю перекриті автомобілями. Зокрема безпосередньо на переході паркувалися деякі “олені” на вулиці

Також фіксували порушників, які паркуються впритул до автобусних зупинок та на перехрестях ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини.

Загалом за кілька годин роботи працівники ДАІ спільно з активістами  проінспектували площу Петефі, Поштову, Народну, Дружби Народів, Корятовича, вулиці Льва Толстого і Довженка.  

У результаті за кілька годин зафіксували близько 60 випадків порушень ПДР. За словами ініціатора акції, депутата Ужгородської міської ради від партії УДАР Ростислава Буланова, метою акції було не покарання ужгородських водіїв, а стимулювання їх дотримуватися водійської  культури. “Залишаючи машини в непередбачуваних для цього місцях, вони спричиняють аварійно-небезпечні ситуації”, − зауважив депутат. 

Про Захід

Про Захід