Гандболістки ужгородських “Карпат” обіграли полячок

Опубліковано:

Сьогодні відбулась повторна товариська зустріч між командами “Карпати” Ужгород – “Олімпія-Бескид” Новий Сонч (Польща). Повідомляє Мукачево. нет
Розпочали “карпатівки” активніше, Ірина Компанієць відкрила лік голів в матчі, а голи Уманець і Кот збільшили перевагу ужгородської команди. До 20-ї хвилини першого тайму господарки впевнено вели в рахунку, мабуть через це почали частіше помилятися в атаці, з чого і скористалися польські гандболістки, впритул наздогнавши хазяйок майданчику 8:8. Далі боротьба була рівна, і тільки гол від Дарини Кот подарував перемогу в першому таймі – 13:12.

Після перерви “Карпати” почали активний штурм воріт “Олімпії-Бескид”, Марина Лєбєдєва змогла забити два “сухих” м'яча, і поки польські гравчині приходили до тями, Кот змогла забити гол з гри та влучити в штангу під час виконання семиметрового штрафного кидка.

Активний захист підопічних Валерія Войналовича руйнував атаки суперниць, а голкіпер, Ірина Яблонська, своїми сейвами повністю деморалізувала команду з Нового Сончу.

Напрочуд активну завершальну “десятихвилинку” продемонстрували гравчині з “Олімпії-Бескид”, але наздогнати ужгородські “Карпати” їм не вдалось, ужгородські гандболістки повторно здолали польський клуб – 29:26.

“Карпати” – “Олімпія-Бескид” 29:26 (13:12)