Ужгородська ДАІ штрафує “балакунів” (ФОТО)

Опубліковано:

 На порушників ПДР за це очікує штраф у розмірі від 425 до 510 гривень.

В Україні на даний час триває спецоперація під умовною назвою “Мобільний телефон”, в ході якої працівники ДАІ виявляють водіїв, котрі полюбляють розмовляти по мобільних телефонах під час руху автомобіля. Таких порушників ПДР карають штрафами.

Сьогодні в Ужгороді працівники Державтоінспекції міста разом із журналістами обласного телеканалу “М-Студіо” провели рейд, під час якого виявляли таких “балакунів”. Працювали перевіряючі на вул.Гагаріна в Ужгороді, яка відома своїм переповненням автотранспортом і частими аварійними ситуаціями.

Упродовж години рейду попалося кілька водіїв-порушників, першим з яких був молодий водій мікроавтобуса “Рено”. Чоловік відразу визнав свою вину й пообіцяв на майбутнє не брати в руки “мобілку”, перебуваючи за кермом. Звісно, це не звільнило його від штрафу в сумі 425 гривень…

Далі було зупинено ще кількох автопорушників, усіх їх оштрафували. Водночас з усіма ними було проведено профілактичну бесіду щодо недопустимості подібних правопорушень в майбутньому.

– Ми й надалі проводитимемо подібні відпрацювання, і не лише в Ужгороді, а й по всій області, – каже начальник УДАІ УМВС області полковник міліції Михайло Бойчук. – Адже розмови по мобільному телефону водіїв під час руху автотранспорту вважаються серйозним правопорушенням, що відволікає увагу водія, а отже суттєво впливає на безпеку дорожнього руху. Тому ст.122 ч.2 КУпАП передбачає за це штраф у розмірі 425-510 гривень.

Спецоперація “Мобільний телефон” на дорогах краю триває.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області


Про Захід