Хто йде у нардепи на Тячівщині та Рахівщині?

Опубліковано:

 Список кандидатів на участь у виборах до Верховної Ради від найбільшого 72 виборчого округу Закарпаття стрімко поповнюється.

Першим документи на реєстрацію до ЦВК разом із іншими членами своєї родини подав діючий нардеп від Рахівщини і Тячівщини Василь Петьовка. Його ж кандидатура наразі є поки єдиною затвердженою у виборчій комісії. За даними ЦВК, на виборах до парламенту 2012 року він пройшов до ради із результатом у понад 54.6% голосів, подолавши супротив тоді провладного кандидата Михайла Шелевера.

Тоді ж участь у передвиборчій гонці взяв на той час маловідомий самовисуванець Ігор Добринський, уродженець Рахова, співзасновник юридичної компанії “Логос Консалтинг Груп”. За попередньою інформацією, побореться за 72-й округ він і цього разу.
“Документи на реєстрацію потенційний кандидат поки не подав, проте планує це зробити протягом тижня”, — повідомила довірена особа пана Добринського.

14 вересня на з'їзді ВО “Батьківщина” члени політсили затвердили список кандидатів від партії в мажоритарних округах. Представляти округ, до якого входить Рахівський і частина Тячівського району випало приватному підприємцю та громадському активісту Сергію Стойка. Власне факт його висування “Голосу Карпат” підтвердив прес-секретар регіонального осередку партії “ВО “Батьківщина” у Закарпатській області Іван Колодій. Проте детальніше представлення кандидата пообіцяли зробити вже після офіційної реєстрації у ЦВК.

Іншим учасником боротьби за мандат від цієї частини Закарпаття із великою ймовірністю стане нардеп Геннадій Москаль. Відповідний пакет документів на виборчий округ № 72 вже “лежить” у ЦВК – повідомляє сайт “Тячів ньюз”, посилаючись на власні джерела. Крім того у коментарі виданню “Молодий Буковинець” Москаль запевнив, що не йтиме на парламентські вибори по “мажоритарці” на Буковині. Отримати офіційне підтвердження від політика чи його прес-служби поки не вдалось – жоден із телефонів приймальні Москаля не відповідає.

Голос Карпат


Про Захід