Медики Ужгорода працюватимуть з новим обладнанням (ВІДЕО)

Опубліковано:

Амбулаторії сімейної медицини Ужгорода відтепер працюватимуть по-європейськи. Усім закладам закупили найнеобхідніше для роботи лікарів. За словами фахівців, саме такий мінімальний діагностичний рівень сімейної амбулаторії за кордоном. Обладнання обійшлося в 300 тисяч гривень. Його медики отримали в рамках проекту США та гранту який виграв Закарпатський благодійний фонд “Сім'я”.
Серед нового устаткування сім сучасних 12-ти канальних ЕКГ-апаратів, які дозволяють не тільки зробити кардіограму та роздрукувати її на принтері, але й у разі необхідності передати на електронних носіях чи через інтернет для подальшого консультування з лікарями-кардіологами. Фахівці-медики, які працюватимуть на обладнанні, вже пройшли навчання в обласному тренінговому Центрі на базі АЗПСМ № 7.
Ще один предмет гордості медиків – чотири експрес-лабораторії, які практично миттєво дозволяють визначити до 10 показників крові (рівень гемоглобіну, білірубіну, білку, холестерину, глюкози тощо). Причому, собівартість аналізів, на порядок нижча ніж зазвичай.
Серед іншого обладнання: небулайзери (апарати для проведення інгаляцій), пульсоксиметри, дитячі пеленатори, ростовагоміри та інше. Також за рахунок коштів гранту та благодійників обладнано парковку для візочків і вентиляційну систему для лабораторії.
Майже все придбане устаткування – вітчизняного виробника, що дозволяє без жодних проблем закупляти необхідні витратні матеріали. Обслуговування техніки набагато дешевше ніж імпортної, причому за якістю все устаткування не поступається іменитим іноземним аналогам.

Прес-центр ОЦЗ в Закарпатській області


Про Захід