Прокуратура дбає про засуджених

Опубліковано:

 Прокуратурою області проведено перевірку додержання адміністрацією Закарпатської установи виконання покарань № 9 Закону України “Про охорону праці” та іншого законодавства під час праці засуджених осіб, які відбувають покарання у зазначеній установі.
Встановлено, що адміністрацією установи не вжито достатньо заходів до належного виконання вимог Закону України “Про охорону праці”, яка передбачає, що умови праці на робочому місці, безпека технологічних процесів, машин, механізмів, устаткування та інших засобів виробництва, стан засобів колективного та індивідуального захисту, що використовуються працівником, а також санітарно-побутові умови повинні відповідати вимогам законодавства.

Так, встановлено, що у столярній майстерні Закарпатської УВП № 9 кабелі електричного живлення верстатів не захищені від механічних пошкоджень, під столиком деревообробного верстата не облаштовано огородження нижньої частини пили, перед пилою відсутні завіси із рухливих запобіжних металевих упорів, на станині верстата немає дверцят, які повинні бути з'єднані із пусковим пристроєм. Крім того, на несправних станках відсутні відповідні таблички.

Зазначені порушення чинного законодавства мають очевидний характер і можуть призвести до травмування засуджених осіб та завдати шкоди їхньому здоров'ю, у зв'язку з чим прокуратура області внесла вказівку на їх усунення начальнику установи.


Про Захід