Раніше судимий мукачівець пробув на волі один місяць

Опубліковано:

 Раніше судимого мукачівця, який місяць тому звільнився з тюрми, затримав оперативник карного розшуку, коли той тікав із церкви. Чоловік тримав у руках прожектор, вартістю близько 600 гривень.

Ввечері, близько 19:00, до адмінбудівлі Мукачівського міського відділу міліції підійшли перехожі, які повідомили, що на території Успенського кафедрального собору невідомий намагається викрасти вуличний світильник.

Молодий оперативник карного розшуку лейтенант міліції Василь Богданов, не розгубився і відразу побіг до собору, який розташований неподалік міського відділу на площі Федорова у м.Мукачеві. Зловмисника, який місяць тому вийшов з тюрми, затримав з речовим доказом – прожектором, який той тримав у руках.

55-річний підозрюваний неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки. Не один рік провів за гратами, проте це не стало для нього наукою. Повернувшись, знову взявся за старе, – розповідають правоохоронці карного розшуку. На цей раз мукачівець вирішив викрасти світильник, продати, а гроші використати на спиртне. Не зупинило його ні те, що на вулиці світло, а у церкві – вечірнє богослужіння.

Відомості про крадіжку слідчий міськвідділу вніс до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками част.1 ст.185 Кримінального кодексу України “Крадіжка”. Подальшу долю крадія визначить суд.

Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС


Про Захід