Боротьба з “оленями”. Ужгородські “ударівці” виявили 60 порушників паркування лише за дві години

Опубліковано:
24 червня стартувала спільна акція ужгородського УДАРу і ДАІ по виявленню стихійних парковок в місті. 2 години волонтери акції проводили рейд центральними вулицями обласного центру Закарпаття, з метою виявлення водіїв, що покидають свої автівки в непередбачених для цього місцях.
 
Про це сайту Prozahid.com повідомили в прес-службі партії “Удар”.
 
Подробиці повідомив ініціатор акції, депутат Ужгородської міської ради від УДАРу Ростислав Буланов.
“Ми проїхалися площами Петефі та Корятовича, вулицями Льва Толстого і Довженка. За менш ніж дві години нарахували понад 60 порушників. Звісно, ті водії, що помічали людей в формі, не ризикували паркуватися в заборонених місцях. Врешті, метою акції було не спричинення неприємностей ужгородським водіям, а стимулювання їх до дотримання водійської  культури. Адже, залишаючи машини в непередбачуваних для цього місцях, вони спричиняють аварійно-небезпечні ситуації”, – розповів Буланов. 
 
За словами політика, водіям, яких застали на місці інциденту, працівники ДАІ виписали штраф. Всім іншим порушникам залишили листівки з попередженням.
 
“На мою думку, новій владі Ужгорода потрібно буде звернути особливу увагу на розробку транспортної стратегії. Місто переповнене машинами, а минула влада абсолютно не займалася вирішенням нагальних проблем. Відтак, машини припарковують навіть на вузьких тротуарах, не залишаючи пішоходам місця для нормального пересування”, – зазначив волонтер акції, куратор молодіжки УДАРу в Закарпатській області Денис Ман.
 
За словами  начальника відділу ДАІ Ужгородської  МВ УМВС України в Закарпатській області Олексія Співака, проблема дійсно потребує комплексного вирішення. Влада повинна шукати способи розвантаження центральної частини міста, а громадськість – додержуватись правил дорожнього руху, зокрема – правил паркування.
 
“Ми завжди підтримуватимемо усі ініціативи громадськості з урегулювання цієї проблеми”, – підсумував Співак.
 
Про Захід